Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.
Original BBQ Sauce
- Nutri-Score
- D
- NOVA
- 4
- E-
- E330
Перевірка на алергени
Містить: гірчиця.
Склад
Vann, Цукор, tomatpuré, brunt sukker, melasse, eddik, modifisert stivelse, av mais, sennep, sennepsfrø, Сіль, gurkemeie, karamellisert sukkersirup, ароматизатор, krydder, røkt hvitløk, røkt løk, røkt paprika, spisskummen, Чилі, Перець, røkt salt, konsentrert ananasjuice, surhetsregulerende middel, E330
Добавки: розшифровка
- E330
- Лимонна кислота
Часті запитання
Чи містить Original BBQ Sauce алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Original BBQ Sauce алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Original BBQ Sauce алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Original BBQ Sauce алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Original BBQ Sauce алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Original BBQ Sauce алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Original BBQ Sauce алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Original BBQ Sauce алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Original BBQ Sauce алерген «соя»?
Ні, на етикетці Original BBQ Sauce алерген «соя» не вказано.
Чи є Original BBQ Sauce веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Original BBQ Sauce вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Original BBQ Sauce показник здоров'я Coreberry?
У Original BBQ Sauce показник здоров'я Coreberry 22/100 (низький).





