Krydret snack mix
Оцінка корисності
34/100

Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Krydret snack mix

Rema, REMA 1000, Krydret snack mix · 7032069761076
З чого складається бал
Nutri-Score
C
NOVA
4
E-
E100, E160C, E172, E270, E330

Перевірка на алергени

На етикетці не заявлено алергенів.

Склад

Peanøtter, jalapeños, maiskorn, cashewnøtter, chilinøtter, rapsole, kokosolje, dekstrose, Сіль, Цукор, løk, gjærekstrakt, tomat, cayennepepper, surhetsregulerende midler, e270 vegetabilsk, E330, hvitløk, jalapeñosaroma, solsikkeolje, chiliaroma, krydder, spisskummen, паприка, tomatpulver, Перець, fargestoff, E160c, potetstivelse, hvetemel, fargestoffer, E100, E172, Чилі, Орегано, glukosesirup, soyaprotein, naturlig ingefæraroma, naturlig oreganoaroma

Добавки: розшифровка
E100
Куркумін
E160C
E160C
E172
E172
E270
E270
E330
Лимонна кислота

Часті запитання

Чи містить Krydret snack mix алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Krydret snack mix алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Krydret snack mix алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Krydret snack mix алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Krydret snack mix алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Krydret snack mix алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Krydret snack mix алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Krydret snack mix алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Krydret snack mix алерген «соя»?

Ні, на етикетці Krydret snack mix алерген «соя» не вказано.

Чи є Krydret snack mix веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Krydret snack mix вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Krydret snack mix показник здоров'я Coreberry?

У Krydret snack mix показник здоров'я Coreberry 34/100 (низький).

Скануй сам у магазині
Скоро