Cereales rellenos de leche
22/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Cereales rellenos de leche

Carrefour, Carrefour sensation · 8431876323993
З чого складається бал
Nutri-Score
D
NOVA
4
E-
E322, E322I, E500, E500II

Перевірка на алергени

Містить: молоко.

Містить алергени

Склад

Relleno de leche, azúcar, aceite vegetal de girasol, leche entera en polvo, suero de leche en polvo, lecitina de girasol, saborizantes de vainilla, leche, antioxidante, tocoferol, harina de maiz, harina de arroz, cacao en polvo, Сіль, gasificante, bicarbonato sódico, vitaminas, tiamina, vitamina B1, riboflavina, vitamina B2, niacina, vitamina B3, vitamina B6, ácido fólico, B9, vitamina B12, biotina, vitamina B8, ácido pantoténico, vitamina B5, mineral, hierro

Добавки: розшифровка
E322
Лецитин
E322I
E322I
E500
Карбонати натрію
E500II
E500II

Часті запитання

Чи містить Cereales rellenos de leche алерген «молоко»?

Так, на етикетці Cereales rellenos de leche вказано алерген «молоко».

Чи містить Cereales rellenos de leche алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Cereales rellenos de leche алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Cereales rellenos de leche алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Cereales rellenos de leche алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Cereales rellenos de leche алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Cereales rellenos de leche алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Cereales rellenos de leche алерген «соя»?

Ні, на етикетці Cereales rellenos de leche алерген «соя» не вказано.

Чи є Cereales rellenos de leche веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Cereales rellenos de leche містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Cereales rellenos de leche вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Cereales rellenos de leche показник здоров'я Coreberry?

У Cereales rellenos de leche показник здоров'я Coreberry 22/100 (низький).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари