Barra de pan
40/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Barra de pan

Hacendado · 8480000832597
З чого складається бал
Nutri-Score
C
NOVA
4
E-
E472E

Перевірка на алергени

Містить: глютен.

Містить алергени

Склад

Harina de trigo, agua, harina de centeno, Сіль, evadura, sémola de trigo duro, complemento panario, emulgente, E472e

Добавки: розшифровка
E472E
E472E

Часті запитання

Чи містить Barra de pan алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Barra de pan алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Barra de pan алерген «глютен»?

Так, на етикетці Barra de pan вказано алерген «глютен».

Чи містить Barra de pan алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Barra de pan алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Barra de pan алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Barra de pan алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Barra de pan алерген «соя»?

Ні, на етикетці Barra de pan алерген «соя» не вказано.

Чи є Barra de pan веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Barra de pan вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Barra de pan показник здоров'я Coreberry?

У Barra de pan показник здоров'я Coreberry 40/100 (середній).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари