Wysoka zawartość kalorii, tłuszczów nasyconych, soli, wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków. Dobre źródło białka.
Spinach & Cheese Ravioli
- Nutri-Score
- C
- NOVA
- 4
- E-
- E1400, E401, E412, E415
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: jaja i mleko.
Skład
dough, mąka ryżowa, Skrobia kukurydziana, tapioca dextrin, woda, białko jaja, olej rzepakowy, guma ksantanowa, sól, guma guar, sodium alginate, filling, whole milk ricotta cheese, pasteurized whole milk, starter, szpinak, Romano Cheese, kultury bakterii, enzymy
Dodatki: wyjaśnienie
- E1400
- E1400
- E401
- E401
- E412
- Guma guar
- E415
- Guma ksantanowa
Wartości odżywcze (na 100 g)
Najczęściej zadawane pytania
Czy Spinach & Cheese Ravioli zawiera alergen „mleko”?
Tak, na etykiecie Spinach & Cheese Ravioli wskazano alergen „mleko”.
Czy Spinach & Cheese Ravioli zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Spinach & Cheese Ravioli nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Spinach & Cheese Ravioli zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Spinach & Cheese Ravioli nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Spinach & Cheese Ravioli zawiera alergen „jaja”?
Tak, na etykiecie Spinach & Cheese Ravioli wskazano alergen „jaja”.
Czy Spinach & Cheese Ravioli zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Spinach & Cheese Ravioli nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Spinach & Cheese Ravioli jest produktem wegańskim?
Nie - sądząc po etykiecie, Spinach & Cheese Ravioli zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.
Czy Spinach & Cheese Ravioli jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Spinach & Cheese Ravioli?
Spinach & Cheese Ravioli ma wskaźnik zdrowia Coreberry 49/100 (średni).





