Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.
Wysoka zawartość kalorii i tłuszczów nasyconych. Dobre źródło błonnika i białka.
Walnut Flour
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: orzechy.
Skład
orzech włoski
Wartości odżywcze (na 100 g)
Najczęściej zadawane pytania
Czy Walnut Flour zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie Walnut Flour nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy Walnut Flour zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Walnut Flour nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Walnut Flour zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Walnut Flour nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Walnut Flour zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Walnut Flour nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Walnut Flour zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Walnut Flour nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Walnut Flour jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy Walnut Flour jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Walnut Flour?
Walnut Flour ma wskaźnik zdrowia Coreberry 64/100 (dobry).