Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.
Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.
Les Adorables Cremetta
- Nutri-Score
- E
- NOVA
- 4
- E-
- E100, E1103, E160C, E322, E322I, E330
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: soja.
Skład
cukier, miazga kakaowa, masło kakaowe, syrop glukozowy, olej palmowy, emulgator, lecytyny sojowe, aromat, substancje zakwaszające, kwas cytrynowy, extrait de paprika, humectant, invertase, jus de carottes noires, barwnik, E100
Dodatki: wyjaśnienie
- E100
- Kurkumina
- E1103
- E1103
- E160C
- E160C
- E322
- Lecytyna
- E322I
- E322I
- E330
- Kwas cytrynowy
Najczęściej zadawane pytania
Czy Les Adorables Cremetta zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie Les Adorables Cremetta nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy Les Adorables Cremetta zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Les Adorables Cremetta nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Les Adorables Cremetta zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Les Adorables Cremetta nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Les Adorables Cremetta zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Les Adorables Cremetta nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Les Adorables Cremetta zawiera alergen „soja”?
Tak, na etykiecie Les Adorables Cremetta wskazano alergen „soja”.
Czy Les Adorables Cremetta jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy Les Adorables Cremetta jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Les Adorables Cremetta?
Les Adorables Cremetta ma wskaźnik zdrowia Coreberry 1/100 (zły).