Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.
Високий вміст насичених жирів, солі, високого ступеня переробки і харчових добавок. Добре джерело білка.
No Beans Chili
- NOVA
- 4
- E-
- E270, E330, E414, E415, E627, E631
Перевірка на алергени
Містить: beef і селера.
Склад
Яловичина, tomato puree, Вода, томатна паста, Цибуля, diced tomatoes in juice, Помідор, tomato juice, селера, болгарський перець, Сіль, яловичий бульйон, beef tallow, Цукор, modified corn starch, кукурудзяний крохмаль, натуральний ароматизатор, перець чилі, beef flavor, extract, Дріжджовий екстракт, аромати, Мальтодекстрин, молочна кислота, Лимонна кислота, Крохмаль тапіоки, Часник, Декстроза, Динатрій інозинат, Динатрій гуанілат, Ксантанова камедь, autolyzed yeast extract, арабська камедь, smoke flavor
Добавки: розшифровка
- E270
- E270
- E330
- Лимонна кислота
- E414
- Гуміарабік
- E415
- Ксантанова камедь
- E627
- Гуанілат натрію
- E631
- Інозинат натрію
Харчова цінність (на 100 г)
Часті запитання
Чи містить No Beans Chili алерген «молоко»?
Ні, на етикетці No Beans Chili алерген «молоко» не вказано.
Чи містить No Beans Chili алерген «глютен»?
Ні, на етикетці No Beans Chili алерген «глютен» не вказано.
Чи містить No Beans Chili алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці No Beans Chili алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить No Beans Chili алерген «яйця»?
Ні, на етикетці No Beans Chili алерген «яйця» не вказано.
Чи містить No Beans Chili алерген «соя»?
Ні, на етикетці No Beans Chili алерген «соя» не вказано.
Чи є No Beans Chili веганським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, No Beans Chili містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.
Чи є No Beans Chili вегетаріанським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, No Beans Chili містить м'ясо або рибу, тому продукт не вегетаріанський.
Який у No Beans Chili показник здоров'я Coreberry?
У No Beans Chili показник здоров'я Coreberry 48/100 (середній).