Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.
Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.
Velouté Fruix
- Nutri-Score
- C
- NOVA
- 4
- E-
- E14XX, E330, E331
Перевірка на алергени
Містить: молоко.
Склад
Йогурт, en moyenne, Цукор, variétés fraise, abricot, ou 6.9% en moyenne, variétés citron, Чорниця, Фрукт, Полуниця, Лимон, jus de citron à base de concentré, загущувач, amidon transformé de maïs, Морква, variété myrtille, concentrés de carotte, de carotte pourpre, Яблуко, variété abricot, натуральний ароматизатор, Ароматизатор, arôme naturel de citron, Регулятор кислотності, citrate de sodium, Лимонна кислота, Молоко
Добавки: розшифровка
- E14XX
- E14XX
- E330
- Лимонна кислота
- E331
- E331
Часті запитання
Чи містить Velouté Fruix алерген «молоко»?
Так, на етикетці Velouté Fruix вказано алерген «молоко».
Чи містить Velouté Fruix алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Velouté Fruix алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Velouté Fruix алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Velouté Fruix алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Velouté Fruix алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Velouté Fruix алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Velouté Fruix алерген «соя»?
Ні, на етикетці Velouté Fruix алерген «соя» не вказано.
Чи є Velouté Fruix веганським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, Velouté Fruix містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.
Чи є Velouté Fruix вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Velouté Fruix показник здоров'я Coreberry?
У Velouté Fruix показник здоров'я Coreberry 46/100 (середній).