Moutarde ail&basilic
28/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Moutarde ail&basilic

Le Comptoir de Mathilde · 3760170092768
З чого складається бал
Nutri-Score
D
NOVA
3
E-
E222

Перевірка на алергени

Містить: гірчиця і сульфіти.

Містить алергени

Склад

MOUTARDE, graines de MOUTARDE, Вода, оцет, Сіль, Цукор, консервант, SULFITE acide de sodium, al 15% basic

Добавки: розшифровка
E222
E222

Часті запитання

Чи містить Moutarde ail&basilic алерген «молоко»?

Ні, на етикетці Moutarde ail&basilic алерген «молоко» не вказано.

Чи містить Moutarde ail&basilic алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Moutarde ail&basilic алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Moutarde ail&basilic алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Moutarde ail&basilic алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Moutarde ail&basilic алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Moutarde ail&basilic алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Moutarde ail&basilic алерген «соя»?

Ні, на етикетці Moutarde ail&basilic алерген «соя» не вказано.

Чи є Moutarde ail&basilic веганським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Чи є Moutarde ail&basilic вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Moutarde ail&basilic показник здоров'я Coreberry?

У Moutarde ail&basilic показник здоров'я Coreberry 28/100 (низький).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари