Cappucino stichfest
Оцінка корисності
40/100

Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Cappucino stichfest

Zott · 4014500506616
З чого складається бал
Nutri-Score
C
NOVA
4
E-
E150A, E428

Перевірка на алергени

Містить: молоко.

Містить алергени

Склад

Joghurt mild, Цукор, Kaffee, Karamellzuckersirup, Speisegelatine, Ароматизатор, Farbstoff, Zuckerkulör

Добавки: розшифровка
E150A
E150A
E428
E428

Часті запитання

Чи містить Cappucino stichfest алерген «молоко»?

Так, на етикетці Cappucino stichfest вказано алерген «молоко».

Чи містить Cappucino stichfest алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Cappucino stichfest алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Cappucino stichfest алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Cappucino stichfest алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Cappucino stichfest алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Cappucino stichfest алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Cappucino stichfest алерген «соя»?

Ні, на етикетці Cappucino stichfest алерген «соя» не вказано.

Чи є Cappucino stichfest веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Cappucino stichfest містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Cappucino stichfest вегетаріанським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Cappucino stichfest містить м'ясо або рибу, тому продукт не вегетаріанський.

Який у Cappucino stichfest показник здоров'я Coreberry?

У Cappucino stichfest показник здоров'я Coreberry 40/100 (середній).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари