1688 Steinofenbrot
- NOVA
- 3
Перевірка на алергени
Містить: глютен.
Склад
ROGGENMISCHBROT mit 30% Roggenanteil mit Naturseuerteig gebacken, WEIZENmeht, Natursauerteig, Wasser, ROGGENvollkornmehl, ROGGENmeht, WEIZENmehl, ROGGENmehl, Salz, Hefe, ROGGENmalzmehl, Săureregulator Natriumacetate
Часті запитання
Чи містить 1688 Steinofenbrot алерген «молоко»?
Ні, на етикетці 1688 Steinofenbrot алерген «молоко» не вказано.
Чи містить 1688 Steinofenbrot алерген «глютен»?
Так, на етикетці 1688 Steinofenbrot вказано алерген «глютен».
Чи містить 1688 Steinofenbrot алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці 1688 Steinofenbrot алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить 1688 Steinofenbrot алерген «яйця»?
Ні, на етикетці 1688 Steinofenbrot алерген «яйця» не вказано.
Чи містить 1688 Steinofenbrot алерген «соя»?
Ні, на етикетці 1688 Steinofenbrot алерген «соя» не вказано.
Чи є 1688 Steinofenbrot веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є 1688 Steinofenbrot вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у 1688 Steinofenbrot показник здоров'я Coreberry?
Показник здоров'я для 1688 Steinofenbrot поки що недоступний.