Erdbeere 365
82/100

Високий вміст високого ступеня переробки.

Erdbeere 365

Das Eis · 4260227191394
З чого складається бал
Nutri-Score
A
NOVA
4

Перевірка на алергени

Містить: яйця і молоко.

Містить алергени

Склад

Entrahmte MILCH, Erdbeeren, EIER, MILCHEIWEIß, lösliche Ballaststoffe, Agave, Akazie, Bio, Agavendicksaft, Fruchtsüße aus Trauben, Datteln, Süßungsmittel, Erythrit, SAHNE, Salz, natürliches Aroma I

Часті запитання

Чи містить Erdbeere 365 алерген «молоко»?

Так, на етикетці Erdbeere 365 вказано алерген «молоко».

Чи містить Erdbeere 365 алерген «глютен»?

Ні, на етикетці Erdbeere 365 алерген «глютен» не вказано.

Чи містить Erdbeere 365 алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Erdbeere 365 алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Erdbeere 365 алерген «яйця»?

Так, на етикетці Erdbeere 365 вказано алерген «яйця».

Чи містить Erdbeere 365 алерген «соя»?

Ні, на етикетці Erdbeere 365 алерген «соя» не вказано.

Чи є Erdbeere 365 веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Erdbeere 365 містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Erdbeere 365 вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Erdbeere 365 показник здоров'я Coreberry?

У Erdbeere 365 показник здоров'я Coreberry 82/100 (відмінний).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари