Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.
Високий вміст солі, високого ступеня переробки і харчових добавок.
Soy Sauce Original
- Nutri-Score
- E
- NOVA
- 4
- E-
- E1520, E202, E211, E415
Перевірка на алергени
Містить: соя.
Склад
Вода, Сіль, hydrolysed vegetable protein, Карамель, меляса, Емульгатор, Цукор, загущувач, smoke flavouring, carrier solvent, Ароматизатор, Консервант, Сорбат калію, Бензоат натрію
Добавки: розшифровка
- E1520
- E1520
- E202
- Сорбат калію
- E211
- Бензоат натрію
- E415
- Ксантанова камедь
Харчова цінність (на 100 г)
Часті запитання
Чи містить Soy Sauce Original алерген «молоко»?
Ні, на етикетці Soy Sauce Original алерген «молоко» не вказано.
Чи містить Soy Sauce Original алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Soy Sauce Original алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Soy Sauce Original алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Soy Sauce Original алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Soy Sauce Original алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Soy Sauce Original алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Soy Sauce Original алерген «соя»?
Так, на етикетці Soy Sauce Original вказано алерген «соя».
Чи є Soy Sauce Original веганським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Чи є Soy Sauce Original вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Soy Sauce Original показник здоров'я Coreberry?
У Soy Sauce Original показник здоров'я Coreberry 4/100 (поганий).