Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.
Wysoka zawartość kalorii, tłuszczów nasyconych, cukru, soli, wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków. Dobre źródło białka.
Candy bar
- Nutri-Score
- E
- NOVA
- 4
- E-
- E322, E322I
Skład
cukier, hydrogenated vegetable oil, ziarno palmowe, olej palmowy, serwatka, kakao, laktoza, mleko odtłuszczone, lecytyna sojowa, emulgator, wanilina, aromat sztuczny
Dodatki: wyjaśnienie
- E322
- Lecytyna
- E322I
- E322I
Wartości odżywcze (na 100 g)
Najczęściej zadawane pytania
Czy Candy bar zawiera alergen „mleko”?
Tak, na etykiecie Candy bar wskazano alergen „mleko”.
Czy Candy bar zawiera alergen „gluten”?
Nie, na etykiecie Candy bar nie wskazano alergenu „gluten”.
Czy Candy bar zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Candy bar nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Candy bar zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Candy bar nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Candy bar zawiera alergen „soja”?
Tak, na etykiecie Candy bar wskazano alergen „soja”.
Czy Candy bar jest produktem wegańskim?
Nie - sądząc po etykiecie, Candy bar zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.
Czy Candy bar jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Candy bar?
Candy bar ma wskaźnik zdrowia Coreberry 1/100 (zły).