Wysoka zawartość cukru, soli, wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków. Dobre źródło białka.
Pepper chicken with vegetables
- NOVA
- 4
- E-
- E150C, E270
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: gluten, orzechy i soja.
Skład
Grilled chicken breast chunks, chicken breast, chicken broth, skrobia ziemniaczana, sól, maltodekstryna, autolyzed yeast extract, torula yeast, black pepper sauce, woda, sos sojowy, pszenica, soja, alcohol-to retain freshness, ocet, kwas mlekowy, cukier, cane, modified cornstarch, czosnek, Ekstrakt drożdżowy, papryka, Karmel amoniakalno-siarczynowy, cukinia, cebula, papryka, nerkowiec
Dodatki: wyjaśnienie
- E150C
- E150C
- E270
- E270
Wartości odżywcze (na 100 g)
Najczęściej zadawane pytania
Czy Pepper chicken with vegetables zawiera alergen „mleko”?
Nie, na etykiecie Pepper chicken with vegetables nie wskazano alergenu „mleko”.
Czy Pepper chicken with vegetables zawiera alergen „gluten”?
Tak, na etykiecie Pepper chicken with vegetables wskazano alergen „gluten”.
Czy Pepper chicken with vegetables zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Pepper chicken with vegetables nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Pepper chicken with vegetables zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Pepper chicken with vegetables nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Pepper chicken with vegetables zawiera alergen „soja”?
Tak, na etykiecie Pepper chicken with vegetables wskazano alergen „soja”.
Czy Pepper chicken with vegetables jest produktem wegańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Czy Pepper chicken with vegetables jest produktem wegetariańskim?
Nie - sądząc po etykiecie, Pepper chicken with vegetables zawiera mięso lub ryby, więc produkt nie jest wegetariański.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Pepper chicken with vegetables?
Pepper chicken with vegetables ma wskaźnik zdrowia Coreberry 33/100 (niski).