Pizza Royale 370g
Ocena zdrowotności
40/100

Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.

Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.

Pizza Royale 370g

U · 3256226404093
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
C
NOVA
4
E-
E14XX, E250, E260, E301, E450, E450I, E500, E579

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: gluten i mleko.

Zawiera alergeny

Skład

mąka pszenna, woda, mozzarella, jambon cuit standard, jambon de porc, dekstroza, sól, aromat naturalny, przeciwutleniacz, ascorbate de sodium, konserwant, nitrite de sodium, EDAM, purée de tomates double concentrée, oliwka, stabilizator, gluconate ferreux, olej rzepakowy, oliwa z oliwek, cukier, levure boulangère, amidon transformé de pomme de terre, basilic, amidon transformé de maïs, czosnek, oregano, pietruszka, ser, substancje spulchniające, diphosphates de sodium, węglany sodu, amidon de BLE, purée de piments, papryczka chili, regulator kwasowości, kwas octowy, papryka, papryka, cumin

Dodatki: wyjaśnienie
E14XX
E14XX
E250
E250
E260
E260
E301
E301
E450
Difosforany
E450I
E450I
E500
Węglany sodu
E579
E579

Najczęściej zadawane pytania

Czy Pizza Royale 370g zawiera alergen „mleko”?

Tak, na etykiecie Pizza Royale 370g wskazano alergen „mleko”.

Czy Pizza Royale 370g zawiera alergen „gluten”?

Tak, na etykiecie Pizza Royale 370g wskazano alergen „gluten”.

Czy Pizza Royale 370g zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Pizza Royale 370g nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Pizza Royale 370g zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Pizza Royale 370g nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Pizza Royale 370g zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Pizza Royale 370g nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Pizza Royale 370g jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Pizza Royale 370g zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy Pizza Royale 370g jest produktem wegetariańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Pizza Royale 370g zawiera mięso lub ryby, więc produkt nie jest wegetariański.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Pizza Royale 370g?

Pizza Royale 370g ma wskaźnik zdrowia Coreberry 40/100 (średni).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty