8 panini aperitifs
52/100

Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.

8 panini aperitifs

Picard · 3270160899470
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
C
NOVA
3
E-
E330

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: gluten, mleko i orzechy.

Zawiera alergeny

Skład

Farine de BLE, woda, tomate mi-séchée, huile d'olive vierge extra, mozzarella, sól, ferments, coagulant microbien, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, amidon de pomme de terré, basilic, améliorant de boulangerie, mąka pszenna, farine de fève, acérola, cukier, AMANDE en poudre, flocon de pomme de terre, drożdże, olej słonecznikowy, ser, purée d'ail, skrobia ziemniaczana, thym, Skrobia kukurydziana, romarin, mélange d'épices, papryka, poivre blanc, kolendra, poivre vert, baies roses

Dodatki: wyjaśnienie
E330
Kwas cytrynowy

Najczęściej zadawane pytania

Czy 8 panini aperitifs zawiera alergen „mleko”?

Tak, na etykiecie 8 panini aperitifs wskazano alergen „mleko”.

Czy 8 panini aperitifs zawiera alergen „gluten”?

Tak, na etykiecie 8 panini aperitifs wskazano alergen „gluten”.

Czy 8 panini aperitifs zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie 8 panini aperitifs nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy 8 panini aperitifs zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie 8 panini aperitifs nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy 8 panini aperitifs zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie 8 panini aperitifs nie wskazano alergenu „soja”.

Czy 8 panini aperitifs jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, 8 panini aperitifs zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy 8 panini aperitifs jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla 8 panini aperitifs?

8 panini aperitifs ma wskaźnik zdrowia Coreberry 52/100 (średni).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty