Biscuits aux pignons
28/100

Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia.

Biscuits aux pignons

· 3411810000574
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
D
NOVA
3

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: jaja, gluten i mleko.

Zawiera alergeny

Skład

mąka pszenna, masło, tłuszcz roślinny, jajo, sucre glace, pignons

Najczęściej zadawane pytania

Czy Biscuits aux pignons zawiera alergen „mleko”?

Tak, na etykiecie Biscuits aux pignons wskazano alergen „mleko”.

Czy Biscuits aux pignons zawiera alergen „gluten”?

Tak, na etykiecie Biscuits aux pignons wskazano alergen „gluten”.

Czy Biscuits aux pignons zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Biscuits aux pignons nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Biscuits aux pignons zawiera alergen „jaja”?

Tak, na etykiecie Biscuits aux pignons wskazano alergen „jaja”.

Czy Biscuits aux pignons zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Biscuits aux pignons nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Biscuits aux pignons jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Biscuits aux pignons zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy Biscuits aux pignons jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Biscuits aux pignons?

Biscuits aux pignons ma wskaźnik zdrowia Coreberry 28/100 (niski).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty