49/100

Wysoka zawartość kalorii, soli, wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków. Dobre źródło białka.

Chicken Tortellini

Lidl · 4056489806332
Z czego składa się ocena
NOVA
4
E-
E407, E410, E412, E466, E471

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: jaja, gluten i mleko.

Zawiera alergeny

Skład

durum wheat semolina, with niacin, ferrous sulfate, thiamine mononitrate, ryboflawina, folic acid, liquid whole egg, woda, mięso kurczaka, pszenica, mąka pszenna, drożdże, śmietanka, mleko, dekstroza, cellulose gum, guma guar, locust bean gum, mono- and diglycerides, carrageenan, olej rzepakowy, enriched wheat flour, sea salt, Ekstrakt drożdżowy, rozmaryn, cebula, nutmeg, skrobia, przyprawa, papryka, caraway, kolendra, bay leaves

Dodatki: wyjaśnienie
E407
Karagen
E410
Mączka chleba świętojańskiego
E412
Guma guar
E466
E466
E471
Mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych

Wartości odżywcze (na 100 g)

270
kcal
3.48
tłuszcz, g
0.87
cukry, g
13
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Chicken Tortellini zawiera alergen „mleko”?

Tak, na etykiecie Chicken Tortellini wskazano alergen „mleko”.

Czy Chicken Tortellini zawiera alergen „gluten”?

Tak, na etykiecie Chicken Tortellini wskazano alergen „gluten”.

Czy Chicken Tortellini zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Chicken Tortellini nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Chicken Tortellini zawiera alergen „jaja”?

Tak, na etykiecie Chicken Tortellini wskazano alergen „jaja”.

Czy Chicken Tortellini zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Chicken Tortellini nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Chicken Tortellini jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Chicken Tortellini zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy Chicken Tortellini jest produktem wegetariańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Chicken Tortellini zawiera mięso lub ryby, więc produkt nie jest wegetariański.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Chicken Tortellini?

Chicken Tortellini ma wskaźnik zdrowia Coreberry 49/100 (średni).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce