Високий вміст калорій, насичених жирів, цукру, високого ступеня переробки і харчових добавок. Добре джерело клітковини.
Superfood Multibar
- Nutri-Score
- D
- NOVA
- 4
- E-
- E322, E322I, E965
Перевірка на алергени
Містить: молоко, горіхи і соя.
Склад
plums, prunes, no added sugar cocoa chocolate, Какао-терте, maltitol, Какао-масло, Соєвий лецитин, Ваніль, no added sugar white chocolate, Сухе молоко, raspberry jam, Волоський горіх
Добавки: розшифровка
- E322
- Лецитин
- E322I
- E322I
- E965
- E965
Харчова цінність (на 100 г)
Часті запитання
Чи містить Superfood Multibar алерген «молоко»?
Так, на етикетці Superfood Multibar вказано алерген «молоко».
Чи містить Superfood Multibar алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Superfood Multibar алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Superfood Multibar алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Superfood Multibar алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Superfood Multibar алерген «яйця»?
Ні, на етикетці Superfood Multibar алерген «яйця» не вказано.
Чи містить Superfood Multibar алерген «соя»?
Так, на етикетці Superfood Multibar вказано алерген «соя».
Чи є Superfood Multibar веганським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, Superfood Multibar містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.
Чи є Superfood Multibar вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Superfood Multibar показник здоров'я Coreberry?
У Superfood Multibar показник здоров'я Coreberry 22/100 (низький).