Palets Bretons Nature
4/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Palets Bretons Nature

Les Dieux · 2220010037560
З чого складається бал
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E330, E450, E500

Перевірка на алергени

Містить: яйця, глютен і молоко.

Містить алергени

Склад

_Beurre_ de baratte demi-sel, farine de _blé_, Цукор, jaune d'_œuf_, розпушувачі, fleur de sel

Добавки: розшифровка
E330
Лимонна кислота
E450
Дифосфати
E500
Карбонати натрію

Часті запитання

Чи містить Palets Bretons Nature алерген «молоко»?

Так, на етикетці Palets Bretons Nature вказано алерген «молоко».

Чи містить Palets Bretons Nature алерген «глютен»?

Так, на етикетці Palets Bretons Nature вказано алерген «глютен».

Чи містить Palets Bretons Nature алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Palets Bretons Nature алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Palets Bretons Nature алерген «яйця»?

Так, на етикетці Palets Bretons Nature вказано алерген «яйця».

Чи містить Palets Bretons Nature алерген «соя»?

Ні, на етикетці Palets Bretons Nature алерген «соя» не вказано.

Чи є Palets Bretons Nature веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Palets Bretons Nature містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Palets Bretons Nature вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Palets Bretons Nature показник здоров'я Coreberry?

У Palets Bretons Nature показник здоров'я Coreberry 4/100 (поганий).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари