Prinzenrolle Schoko
4/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Prinzenrolle Schoko

De Beukelaer · 4001518117316
З чого складається бал
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E322, E500, E500I, E503

Перевірка на алергени

Містить: глютен, молоко і соя.

Містить алергени

Склад

Weizenmehl, Цукор, Palmfett, Welzenstärke, fettarmes Kakaopulver, Glukosesirup, Zartbitterschokolade, Какао-терте, емульгатор, лецитини, Backtriebmittel, Ammoniumcarbonate, Natriumcarbonate, Salz, Erbsenprotein, Säureregulator, Natriumcarbonat, Kann Spuren enthalten von, Schalenfrüchten, Milch

Добавки: розшифровка
E322
Лецитин
E500
Карбонати натрію
E500I
E500I
E503
E503

Часті запитання

Чи містить Prinzenrolle Schoko алерген «молоко»?

Так, на етикетці Prinzenrolle Schoko вказано алерген «молоко».

Чи містить Prinzenrolle Schoko алерген «глютен»?

Так, на етикетці Prinzenrolle Schoko вказано алерген «глютен».

Чи містить Prinzenrolle Schoko алерген «арахіс»?

Ні, на етикетці Prinzenrolle Schoko алерген «арахіс» не вказано.

Чи містить Prinzenrolle Schoko алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Prinzenrolle Schoko алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Prinzenrolle Schoko алерген «соя»?

Так, на етикетці Prinzenrolle Schoko вказано алерген «соя».

Чи є Prinzenrolle Schoko веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Prinzenrolle Schoko містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Prinzenrolle Schoko вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Prinzenrolle Schoko показник здоров'я Coreberry?

У Prinzenrolle Schoko показник здоров'я Coreberry 4/100 (поганий).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари