Corny Big
4/100

Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.

Corny Big

Corny · 4011800565510
З чого складається бал
Nutri-Score
E
NOVA
4
E-
E322, E322I, E442, E476

Перевірка на алергени

Містить: глютен, молоко і арахіс.

Містить алергени

Склад

Арахіс, молочний шоколад, Цукор, Какао-терте, Какао-масло, знежирене молоко в порошку, Молочний жир, Емульгатор, E442, 476, глюкозно-фруктозний сироп, flakes, Овес, Пшениця, cereal krispies, Пшеничне борошно, органічне кукурудзяне борошно, Рисове борошно, barley extract, Сіль, цукровий сироп, Глюкозний сироп, corn flakes, Кукурудза, екстракт ячмінного солоду, coconut fat, Мед, лецитини

Добавки: розшифровка
E322
Лецитин
E322I
E322I
E442
E442
E476
E476

Часті запитання

Чи містить Corny Big алерген «молоко»?

Так, на етикетці Corny Big вказано алерген «молоко».

Чи містить Corny Big алерген «глютен»?

Так, на етикетці Corny Big вказано алерген «глютен».

Чи містить Corny Big алерген «арахіс»?

Так, на етикетці Corny Big вказано алерген «арахіс».

Чи містить Corny Big алерген «яйця»?

Ні, на етикетці Corny Big алерген «яйця» не вказано.

Чи містить Corny Big алерген «соя»?

Ні, на етикетці Corny Big алерген «соя» не вказано.

Чи є Corny Big веганським продуктом?

Ні - судячи з етикетки, Corny Big містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.

Чи є Corny Big вегетаріанським продуктом?

Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.

Який у Corny Big показник здоров'я Coreberry?

У Corny Big показник здоров'я Coreberry 4/100 (поганий).

Скануй сам у магазині
Скоро

Схожі товари