Ocena zdrowotności
50/100

Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.

Wysoka zawartość kalorii, tłuszczów nasyconych, soli i wysokiego stopnia przetworzenia. Dobre źródło białka.

Jumbo ravioli, spinach & cheese

Raley's · 0004656702643
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
C
NOVA
4

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: jaja, gluten i mleko.

Zawiera alergeny

Skład

makaron, extra fancy durum flour, mąka z pszenicy durum, niacyna, ferrous sulfate, thiamine mononitrate, ryboflawina, folic acid, woda, białko jaja, spinach powder, filling, ricotta cheese, serwatka, pasteurized milk, ocet, sól, szpinak, ser romano, pasteurized cow's milk, kultury bakterii, enzymy, modified corn starch, cheese filling spice, pietruszka, przyprawa

Wartości odżywcze (na 100 g)

217
kcal
6.2
tłuszcz, g
1.55
cukry, g
11.63
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Jumbo ravioli, spinach & cheese zawiera alergen „mleko”?

Tak, na etykiecie Jumbo ravioli, spinach & cheese wskazano alergen „mleko”.

Czy Jumbo ravioli, spinach & cheese zawiera alergen „gluten”?

Tak, na etykiecie Jumbo ravioli, spinach & cheese wskazano alergen „gluten”.

Czy Jumbo ravioli, spinach & cheese zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Jumbo ravioli, spinach & cheese nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Jumbo ravioli, spinach & cheese zawiera alergen „jaja”?

Tak, na etykiecie Jumbo ravioli, spinach & cheese wskazano alergen „jaja”.

Czy Jumbo ravioli, spinach & cheese zawiera alergen „soja”?

Nie, na etykiecie Jumbo ravioli, spinach & cheese nie wskazano alergenu „soja”.

Czy Jumbo ravioli, spinach & cheese jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Jumbo ravioli, spinach & cheese zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy Jumbo ravioli, spinach & cheese jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Jumbo ravioli, spinach & cheese?

Jumbo ravioli, spinach & cheese ma wskaźnik zdrowia Coreberry 50/100 (średni).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty