Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.
Madeleines saveur café
- Nutri-Score
- E
- NOVA
- 4
- E-
- E322, E336, E420, E422, E500
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: jaja, gluten, mleko i orzechy.
Skład
Chocolat noir, cukier, miazga kakaowa, masło kakaowe, emulgator, lecytyny, mąka pszenna, olej rzepakowy, jajo, stabilizator, sorbitol, glycérol, syrop glukozowy, aromat naturalny, poudre de LAIT écrémé, substancje spulchniające, potassium tartrates, węglany sodu, sól, natural vanilla flavor, migdał, orzech laskowy, orzech włoski, NOIX DE PÉCAN, PISTACHE
Dodatki: wyjaśnienie
- E322
- Lecytyna
- E336
- E336
- E420
- E420
- E422
- E422
- E500
- Węglany sodu
Najczęściej zadawane pytania
Czy Madeleines saveur café zawiera alergen „mleko”?
Tak, na etykiecie Madeleines saveur café wskazano alergen „mleko”.
Czy Madeleines saveur café zawiera alergen „gluten”?
Tak, na etykiecie Madeleines saveur café wskazano alergen „gluten”.
Czy Madeleines saveur café zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Madeleines saveur café nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Madeleines saveur café zawiera alergen „jaja”?
Tak, na etykiecie Madeleines saveur café wskazano alergen „jaja”.
Czy Madeleines saveur café zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Madeleines saveur café nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Madeleines saveur café jest produktem wegańskim?
Nie - sądząc po etykiecie, Madeleines saveur café zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.
Czy Madeleines saveur café jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Madeleines saveur café?
Madeleines saveur café ma wskaźnik zdrowia Coreberry 1/100 (zły).





