Високий вміст калорій, насичених жирів, цукру, солі, високого ступеня переробки і харчових добавок. Добре джерело клітковини.
Vanilla Wafers
- Nutri-Score
- E
- NOVA
- 4
- E-
- E322, E322I, E500, E500II
Перевірка на алергени
Містить: яйця, глютен, молоко і соя.
Склад
Борошно, Пшеничне борошно, ніацин, REDUCED IRON, THIAMIN MONONITRATE, рибофлавін, FOLIC ACID, Цукор, рослинні олії, Пальмова олія, SOYBEAN OIL WITH TBHQ and CITRIC ACID FOR FRESHNESS, CONTAINS LESS THAN 2% OF SALT, Соєвий лецитин, Харчова сода, штучний ароматизатор, Сироватка, Яєчний білок
Добавки: розшифровка
- E322
- Лецитин
- E322I
- E322I
- E500
- Карбонати натрію
- E500II
- E500II
Харчова цінність (на 100 г)
Часті запитання
Чи містить Vanilla Wafers алерген «молоко»?
Так, на етикетці Vanilla Wafers вказано алерген «молоко».
Чи містить Vanilla Wafers алерген «глютен»?
Так, на етикетці Vanilla Wafers вказано алерген «глютен».
Чи містить Vanilla Wafers алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Vanilla Wafers алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Vanilla Wafers алерген «яйця»?
Так, на етикетці Vanilla Wafers вказано алерген «яйця».
Чи містить Vanilla Wafers алерген «соя»?
Так, на етикетці Vanilla Wafers вказано алерген «соя».
Чи є Vanilla Wafers веганським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, Vanilla Wafers містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.
Чи є Vanilla Wafers вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Vanilla Wafers показник здоров'я Coreberry?
У Vanilla Wafers показник здоров'я Coreberry 1/100 (поганий).





