Лише харчова цінність — це не перевірка на алергени.
Високий вміст високого ступеня переробки і харчових добавок.
Pots De Creme Chocolat
- Nutri-Score
- D
- NOVA
- 4
- E-
- E14XX, E322, E322I, E407, E460, E466
Склад
_Lait_ entier, Цукор, _crème_, _œufs_ entiers extra-frais, chocolat en poudre, Какао-терте, Какао-масло, Емульгатор, lécithine de _soja_, натуральний ванільний ароматизатор, poudre de cacao maigre, amidon transformé de manioc, загущувач, Целюлоза, gomme de cellulose, gélifiant, carraghénanes
Добавки: розшифровка
- E14XX
- E14XX
- E322
- Лецитин
- E322I
- E322I
- E407
- Карагінан
- E460
- E460
- E466
- E466
Часті запитання
Чи містить Pots De Creme Chocolat алерген «молоко»?
Так, на етикетці Pots De Creme Chocolat вказано алерген «молоко».
Чи містить Pots De Creme Chocolat алерген «глютен»?
Ні, на етикетці Pots De Creme Chocolat алерген «глютен» не вказано.
Чи містить Pots De Creme Chocolat алерген «арахіс»?
Ні, на етикетці Pots De Creme Chocolat алерген «арахіс» не вказано.
Чи містить Pots De Creme Chocolat алерген «яйця»?
Так, на етикетці Pots De Creme Chocolat вказано алерген «яйця».
Чи містить Pots De Creme Chocolat алерген «соя»?
Так, на етикетці Pots De Creme Chocolat вказано алерген «соя».
Чи є Pots De Creme Chocolat веганським продуктом?
Ні - судячи з етикетки, Pots De Creme Chocolat містить інгредієнти тваринного походження, тому продукт не веганський.
Чи є Pots De Creme Chocolat вегетаріанським продуктом?
Точно не підтверджено за етикеткою - перевірте повний склад. Це не медична і не дієтологічна порада.
Який у Pots De Creme Chocolat показник здоров'я Coreberry?
У Pots De Creme Chocolat показник здоров'я Coreberry 22/100 (низький).