Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.
Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.
Choco Nussa To Go!
- Nutri-Score
- E
- NOVA
- 4
- E-
- E322, E500
Skład
cukier, olej palmowy, _noisettes_, kakao niskotłuszczowe w proszku, _lait_ en poudre écrémé, farine de _blé_, lactosérum, organiczna mąka ryżowa, skrobia, kukurydza, syrop glukozowy, graisse de coco, farine de malt de _blé_, emulgator, lecytyny, substancje spulchniające, węglany sodu, dekstroza, sól, aromat naturalny, wanilina
Dodatki: wyjaśnienie
- E322
- Lecytyna
- E500
- Węglany sodu
Najczęściej zadawane pytania
Czy Choco Nussa To Go! zawiera alergen „mleko”?
Tak, na etykiecie Choco Nussa To Go! wskazano alergen „mleko”.
Czy Choco Nussa To Go! zawiera alergen „gluten”?
Tak, na etykiecie Choco Nussa To Go! wskazano alergen „gluten”.
Czy Choco Nussa To Go! zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Choco Nussa To Go! nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Choco Nussa To Go! zawiera alergen „jaja”?
Nie, na etykiecie Choco Nussa To Go! nie wskazano alergenu „jaja”.
Czy Choco Nussa To Go! zawiera alergen „soja”?
Tak, na etykiecie Choco Nussa To Go! wskazano alergen „soja”.
Czy Choco Nussa To Go! jest produktem wegańskim?
Nie - sądząc po etykiecie, Choco Nussa To Go! zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.
Czy Choco Nussa To Go! jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Choco Nussa To Go!?
Choco Nussa To Go! ma wskaźnik zdrowia Coreberry 4/100 (zły).