Spaghetteria Spinaci
- NOVA
- 4
Sprawdzenie alergenów
Zawiera: seler, jaja, gluten, mleko i gorczyca.
Skład
Nudeln, Hartweizengrieß, Schmelzkäse, Käse, Molkenerzeugnis, Rahm, Reismehl, Spinat, jodiertes Speisesalz, Sonnenblumenöl, olej palmowy, cukier, Hefeextrakt, Aromen, mit Milch, Kochsalzersatz, Gewürze, Knoblauch, Kurkuma, Milchzucker, Glukosesirup, Milcheiweiß, Speisesalz, Kann andere glutenhaltige Getreide, Ei, soja, Sellerie, Senf enthalten
Najczęściej zadawane pytania
Czy Spaghetteria Spinaci zawiera alergen „mleko”?
Tak, na etykiecie Spaghetteria Spinaci wskazano alergen „mleko”.
Czy Spaghetteria Spinaci zawiera alergen „gluten”?
Tak, na etykiecie Spaghetteria Spinaci wskazano alergen „gluten”.
Czy Spaghetteria Spinaci zawiera alergen „orzeszki ziemne”?
Nie, na etykiecie Spaghetteria Spinaci nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.
Czy Spaghetteria Spinaci zawiera alergen „jaja”?
Tak, na etykiecie Spaghetteria Spinaci wskazano alergen „jaja”.
Czy Spaghetteria Spinaci zawiera alergen „soja”?
Nie, na etykiecie Spaghetteria Spinaci nie wskazano alergenu „soja”.
Czy Spaghetteria Spinaci jest produktem wegańskim?
Nie - sądząc po etykiecie, Spaghetteria Spinaci zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.
Czy Spaghetteria Spinaci jest produktem wegetariańskim?
Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.
Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Spaghetteria Spinaci?
Wskaźnik zdrowia dla Spaghetteria Spinaci nie jest jeszcze dostępny.