Ocena zdrowotności
1/100

Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.

Wysoka zawartość kalorii, tłuszczów nasyconych, cukru, wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków. Dobre źródło błonnika i białka.

Pumpkin spice white chocolate

· 0085239308127
Z czego składa się ocena
NOVA
4
E-
E160C, E322, E322I, E414

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: mleko, orzechy, orzeszki ziemne, sezam i soja.

Skład

czekolada biała, cukier, masło kakaowe, mleko, lecytyna sojowa, aromat naturalny, ziarna kawy, spices including cinnamon, contains less than 1% of the following, gum acacia, con, fectioner's glaze, paprika oleoresin, barwnik, ntainer s, ily value* 10% 24% processed in a facility that also handles egg, orzeszek ziemny, sezam, orzechy, and wheat ingredients 50

Dodatki: wyjaśnienie
E160C
E160C
E322
Lecytyna
E322I
E322I
E414
Guma arabska

Wartości odżywcze (na 100 g)

517.24137931034
kcal
27.586206896552
tłuszcz, g
48.275862068966
cukry, g
6.8965517241379
białko, g

Najczęściej zadawane pytania

Czy Pumpkin spice white chocolate zawiera alergen „mleko”?

Tak, na etykiecie Pumpkin spice white chocolate wskazano alergen „mleko”.

Czy Pumpkin spice white chocolate zawiera alergen „gluten”?

Nie, na etykiecie Pumpkin spice white chocolate nie wskazano alergenu „gluten”.

Czy Pumpkin spice white chocolate zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Tak, na etykiecie Pumpkin spice white chocolate wskazano alergen „orzeszki ziemne”.

Czy Pumpkin spice white chocolate zawiera alergen „jaja”?

Nie, na etykiecie Pumpkin spice white chocolate nie wskazano alergenu „jaja”.

Czy Pumpkin spice white chocolate zawiera alergen „soja”?

Tak, na etykiecie Pumpkin spice white chocolate wskazano alergen „soja”.

Czy Pumpkin spice white chocolate jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Pumpkin spice white chocolate zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy Pumpkin spice white chocolate jest produktem wegetariańskim?

Nie potwierdzono tego na podstawie etykiety - sprawdź pełny skład. To nie jest porada medyczna ani dietetyczna.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Pumpkin spice white chocolate?

Pumpkin spice white chocolate ma wskaźnik zdrowia Coreberry 1/100 (zły).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce