Nems au crabe
Ocena zdrowotności
34/100

Tylko jakość odżywcza — to nie jest sprawdzenie alergenów.

Wysoka zawartość wysokiego stopnia przetworzenia i dodatków.

Nems au crabe

Delices D’orient · 3386030001956
Z czego składa się ocena
Nutri-Score
C
NOVA
4
E-
E150A, E160C, E170, E420, E428, E450

Sprawdzenie alergenów

Zawiera: skorupiaki, jaja, ryby, gluten, mięczaki i soja.

Skład

Nems, 4 K75g, g *lette de riz, woda, organiczna mąka ryżowa, olej słonecznikowy, sól, barwnik, caramel ordinaire, substancja zagęszczająca, gomme gus, r, chair de crabe, wermiszel, amidon de pois, surimi, chair de POISSON, arnidon de BLE, cukier, stabilizator, E420, e450 etE451, gélatine d'igname, blanc d'OElJF en poudre, extrait de crabe, arôme de crabe, substancje zakwaszające, E170, olej rzepakowy, E160c, kapusta, poireau, cebula, calmar géant, yRqrptte, grzyby mun (uszak), protéine de SOJA, czosnek, blanc d'OEUF déshydraté, bułka tarta, mąka pszenna, sel}, papryka, Sauce nuoc mam, 2x25g, sauce POISSON, ryba, vinaigre d'alcool

Dodatki: wyjaśnienie
E150A
E150A
E160C
E160C
E170
E170
E420
E420
E428
E428
E450
Difosforany

Najczęściej zadawane pytania

Czy Nems au crabe zawiera alergen „mleko”?

Nie, na etykiecie Nems au crabe nie wskazano alergenu „mleko”.

Czy Nems au crabe zawiera alergen „gluten”?

Tak, na etykiecie Nems au crabe wskazano alergen „gluten”.

Czy Nems au crabe zawiera alergen „orzeszki ziemne”?

Nie, na etykiecie Nems au crabe nie wskazano alergenu „orzeszki ziemne”.

Czy Nems au crabe zawiera alergen „jaja”?

Tak, na etykiecie Nems au crabe wskazano alergen „jaja”.

Czy Nems au crabe zawiera alergen „soja”?

Tak, na etykiecie Nems au crabe wskazano alergen „soja”.

Czy Nems au crabe jest produktem wegańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Nems au crabe zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, więc produkt nie jest wegański.

Czy Nems au crabe jest produktem wegetariańskim?

Nie - sądząc po etykiecie, Nems au crabe zawiera mięso lub ryby, więc produkt nie jest wegetariański.

Jaki jest wskaźnik zdrowia Coreberry dla Nems au crabe?

Nems au crabe ma wskaźnik zdrowia Coreberry 34/100 (niski).

Zeskanuj sam w sklepie
Wkrótce

Podobne produkty